Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Podsumowanie projektów gimnazjalnych Drukuj

W poniedziałek 19 czerwca w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektów gimnazjalnych, które były realizowane w tym roku szkolnym. Pierwszy projekt był realizowany przez uczniów z klasy II gimnazjum pod kierownictwem pana Marcina Piotrowskiego pt. ,,Kino na temat’’. Projekt polegał na organizacji cyklu imprez tematycznych edukacyjno-profilaktycznych w kinie Helios w Tczewie. Głównym celem projektu było ograniczenie i eliminowanie zachowań ryzykownych  młodzieży oraz wzmocnienie czynników chroniących rozwój umiejętności społecznych i poprawa komunikacji interpersonalnej.

Drugi projekt pt.,, Dwa oblicza dnia- Słońce i Księżyc’’ realizowali uczniowie z I, II i III klasy łącznie 11 osób pod opieką Sywli Czajki. Projekt miał na celu nabycie przez uczniów umiejętności prowadzenia obserwacji oraz wykształcenie umiejętności planowania pracy, pracy w grupach oraz prawidłowej analizy pracy i umiejętności wyciągania wniosków. Obserwacji nieba przy wykorzystaniu amatorskiego sprzętu do obserwacji.

Trzeci projekt pt. ,,Eksperymenty w szkole’’ był realizowany przez uczniów z klasy I i II łącznie 8 osób. Opiekunem była Beata Kolbusz.  Celem tego projektu było samodzielne przeprowadzanie różnych doświadczeń chemicznych, nauka postępowania z odczynnikami chemicznymi, otrzymywanie substancji chemicznych, wyciąganie wniosków z własnych obserwacji. 

Beata Kolbusz