Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

… i do szkoły znów spokojnie możesz iść Drukuj

4 września 2017 r. zabrzmiał pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Pan Tomasz Damaszk - dyrektor szkoły - serdecznie powitał wszystkich uczniów, zwłaszcza pierwszoklasistów, rodziców oraz grono pedagogiczne. Uczniowie kl. V oraz kl. II gimnazjum piękną recytacją pożegnali gorące lato i wakacje, a także przypomnieli wydarzenia związane z rozpoczęciem II wojny światowej w dniu 1 września 1939 roku.

Nie zabrakło życzeń wysokich wyników w nauce i zachowaniu, aktywności w życiu szkoły oraz sukcesów dla uczniów i nauczycieli. Były ciepłe słowa otuchy i nadziei. Jedna z uczennic porównała rozpoczęcie roku szkolnego do początku wędrówki, której koniec ujrzymy dopiero w czerwcu przyszłego roku. Apelowała, by wytrwale pokonywać wszystkie przeszkody pojawiające się na uczniowskiej drodze i swój szlak pokonywać piechotą, codziennie poświęcać czas i wkładać pracę, a wówczas marsz ten stanie się owocny.

Barbara Kamysz