Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 10
Bieżący tydzień: 23
Poprzedni tydzień: 51
Bieżący miesiąc: 140
Poprzedni miesiąc: 245
Ogółem: 614


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Drużynowe Biegi Przełajowe Drukuj

3  września w Bytoni odbyły się gminne zawody w drużynowych biegach przełajowych. Zawody  odbyły się w Centrum Sportu I Rekreacji. Wszystkim zawodnikom oraz opiekunom bardzo podobały się trasy biegów.  Nasi uczniowie odnieśli sukces ! Aż  10 zawodników zakwalifikowało się do etapu powiatowego : Marcelina Jabłońska (I miejsce) , Natalia Plombon  (I miejsce),  Jan Jabłoński (I miejsce),  Konrad Łabuński( I miejsce) , Adrian Plombon(IV miejsce). Bardzo dużym sukcesem okazał się bieg drużyny dziewcząt starszych. Dziewczęta w składzie Laura Dahm, Oliwia Hallman, Wiktoria Szwedowska, Wiktoria Urbanowicz (II miejsce) , Klaudia Plombon (III miejsce) oraz Julia Urbanowicz(I miejsce) zajęły I MIEJSCE!  Niespodzianką dla wszystkich było ognisko z kiełbaskami ,,na dobry początek sezonu sportowego”

 Finał powiatowy biegów odbył się 5pażdziernika w Skórczu.  I tym nasi wspaniali biegacze nie zawiedli. Pomimo dużej konkurencji osiągnęli wspaniale wyniki. Marcelina Jabłońska zajęła V miejsce! Julia Urbanowicz IV miejsce!  Drużyna dziewcząt starszych zajęła V miejsce!

 Wszystkim życzymy udanego sezonu sportowego oraz dużych sukcesów naszej szkoły.

Katarzyna Stencel