Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

XVII Dzień Papieski „Idźmy naprzód z nadzieją” Drukuj

13 października 2017r. nauczyciele i uczniowie SP i gimnazjum w Bytoni brali udział w uroczystości zorganizowanej z okazji XVII Dnia Papieskiego. Włączając się w duchowe przeżywanie Dnia Papieskiego, który w tym roku przebiegał pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”, przygotowano montaż słowno-muzyczny. Wypełniły go listy pisane przez Jana Pawła II do przyjaciół oraz otrzymywanych przez papieża. Oprócz nich publiczność wysłuchała pieśni religijnych  oraz obejrzała prezentacje multimedialne poświęcone pontyfikatowi Jana Pawła II, które okazały się ciekawym punktem uroczystości. Podniosły charakter imprezy podkreślała okolicznościowa dekoracja oraz odświętne stroje występujących. Wszystkie te elementy sprawiły, że społeczność szkoły w Bytoni z zainteresowaniem i uwagą  obejrzała program poświęcony życiu i działalności Jana Pawła II.

            Uroczystość z okazji Dnia Papieskiego przygotowali wspólnie uczniowie  klasy III a i II a gimnazjum pod opieką nauczycieli: pani Marii Liczywek,  pana Piotra Wróblewskiego i pana Marcina Piotrowskiego.

Serdeczne podziękowania składamy uczniom gimnazjum za pięknie wygłoszone słowa o papieżu, wspaniały śpiew oraz obsługę multimedialną.  

Maria Liczywek