Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 4
Bieżący tydzień: 20
Poprzedni tydzień: 25
Bieżący miesiąc: 93
Poprzedni miesiąc: 58
Ogółem: 241


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień Edukacji Narodowej Drukuj

16 października 2017 r. społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Bytoni obchodziła uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gościem szczególnym tej wyjątkowej uroczystości był Pan Artur Herold – Wójt Gminy Zblewo, który nie szczędził ciepłych słów skierowanych do pracowników oświaty oraz uczniów.  Dyrektor szkoły  podziękował wszystkim nauczycielom oraz pracownikom obsługi za sumienną  pracę oraz życzył satysfakcji z wykonywanej pracy, radości, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

 

Dyrektor złożył gratulacje nauczycielkom, które w dniu 13 października zostały uhonorowane medalami na Wojewódzkich Obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Gdańsku. Wręczył również nagrody wyróżnionym pracownikom. 

Tego dnia stypendia za wysokie wyniki w nauce  otrzymali uczniowie, którzy w drugim semestrze roku szkolnego 2016/2017 uzyskali najwyższe wyniki w nauce. Należą do nich:

  • Wiktoria Piechowiak - V SP
  • Małgorzata Kurszewska - V SP
  • Iwona Kamińska - VI SP
  • Julia Urbanowicz - VII SP
  • Kacper Wolf - VII SP
  • Dominia Wolf - II Gim.
  • Wiktoria Urbanowicz - III Gim.

 Stypendia wręczyli im: Wójt Gminy Zblewo oraz dyrektor szkoły.

Dużo rozrywki zapewniła wszystkim część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy  trzeciej gimnazjum. Inscenizacja została entuzjastycznie przyjęty zarówno przez najstarszych widzów, jak
 i najmłodszych.
Był to dzień pełen wrażeń, emocji i uśmiechu.

Marcin Piotrowski