Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 1
Bieżący tydzień: 13
Poprzedni tydzień: 21
Bieżący miesiąc: 98
Poprzedni miesiąc: 145
Ogółem: 405


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Ślubowanie pierwszoklasistów Drukuj

Na dzień ślubowania – pasowania na pierwszoklasistę czekaliśmy wszyscy od dawna. 

Uczniowie   przygotowywali  się do tego dnia od pierwszego tygodnia w szkole. Dzieci zapoznawały się ze swoimi prawami i obowiązkami, poznawały zasady panujące w tym nowym, ważnym dla nich miejscu. Były pilne i pracowite. Wiedziały, że aby zostać przyjętym do braci uczniowskiej, trzeba udowodnić, że są do tego  bardzo dobrze przygotowane.


Dzieci podczas uroczystości prowadzonej przez starsze koleżanki z klasy IV rozwiązywały zagadki  i wykazały się znajomością szkolnego regulaminu. Były też wiersze i piosenki o szkole, przyjaźni…  Słowa przysięgi w ustach siedmiolatków brzmiały niezwykle poważnie.
„Ślubuję być dobrym uczniem”.
Dyrektor szkoły Pan Tomasz Damaszk wielkim ołówkiem pasował maluchów na uczniów.  Wielką niespodziankę w postaci własnoręcznie zrobionych laurek i lizaków  przygotowali uczniowie z klasy II i III. Pamiątkowe fotografie, dyplomy, kocie noski, prezenty od rodziców,  żakowskie czapki i życzenia  na pewno długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy!

                                                                                                              Justyna Mokwa