Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 7
Bieżący tydzień: 7
Poprzedni tydzień: 60
Bieżący miesiąc: 101
Poprzedni miesiąc: 132
Ogółem: 308


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Pajacyk Drukuj

Od kilku lat naszą szkołę wspiera Polska Akcja Humanitarna w ramach Programu „Pajacyk”. Celem programu jest finansowanie dożywiania dzieci z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. W  roku szkolnym 2010/2011 z takiej pomocy korzysta dziewiętnaścioro dzieci, o cztery więcej niż w roku ubiegłym. Akcja ta wraz ze środkami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zblewie pozwala na zapewnienie pomocy najbardziej potrzebującym. Jest to cenna inicjatywa gdyż, dla wielu dzieci obiad w szkole jest jedynym ciepłym posiłkiem w ciągu dnia.