Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 3
Poprzedni tydzień: 22
Bieżący miesiąc: 76
Poprzedni miesiąc: 74
Ogółem: 290


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Konkurs czytelniczy Drukuj

PRzejdź do galerii

Dnia 7 grudnia 2009 roku odbył się Szkolny Konkurs Czytelniczy pt. ”W magicznym świecie Narnii’’ dla uczniów kl. IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Edmunda Dywelskiego w Bytoni. Rywalizacja pomiędzy uczniami była bardzo zacięta, chociaż w konkursie wzięło udział tylko dziewięć osób, z których pięć przeszło do części ustnej. W skład komisji weszły: p. Barbara Kamysz (przewodnicząca), p. Genowefa Pelowska i p. Beata Aszyk. Po części ustnej nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu.

I miejsce zajęła Miriam Fierek z kl. IV, II miejsce Agnieszka Dorawa z kl. VI, a miejsce III Angelika Głogowska z kl. VI.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Agnieszka Dorawa

Małgorzata Świech

Weronika Milewska