Reklama
Reklama
Reklama

Odwiedzający
Wczoraj: 3
Poprzedni tydzień: 22
Bieżący miesiąc: 76
Poprzedni miesiąc: 74
Ogółem: 290


Joomla visitor tracking and live stats


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Bal karnawałowy Drukuj

Przejdź do galerii12.02.2010 r. w naszej szkole odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy. Od godziny 930 bawiły się dzieci z klas I –III i oddziału przedszkolnego, następnie w karnawałowych pląsach uczestniczyli uczniowie z klas IV – VI i gimnazjum. W tym radosnym dniu uczniowie wraz ze swoimi Wychowawcami, tańczyli, skakali i robili „węże”. Uwagę zwracały ciekawe, pomysłowe przebrania uczestników. Nie zabrakło Księżniczek, Wróżek, Zorro, czy też innych bajkowych postaci. Pomiędzy tańcami a konkursami dzieci miały możliwość skorzystania z kawiarenki, gdzie serwowane były ciasta przygotowane przez rodziców. Dla wszystkich był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.